Obchodní podmínky

1. PROVOZOVATEL

Provozovatelem internetového obchodu nestronic.cz je společnost NESTRONIC s.r.o., která je prodejce veškerého nabízeného zboží, zajišťuje jeho prodej, záruční servis a náhradní díly. Pozáruční servis je také možné zajistit, ale při předchozí domluvě.

2. ZPŮSOB PLATBY

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Jak je zboží možné uhradit:

3. DOPRAVA

Informace o způsobech dodání a cenách:

Termíny dodání

V případě, že je objednané zboží na našem skladě můžete si jej vyzvednout. Ostatní neskladové zboží dodáváme v termínu do 14 pracovních dnů na náš sklad (kde si jej můžete osobně vyzvednout) dle dodacích termínu našich dodavatelů a nebo je poté odesíláme Českou poštou nebo jinou přepravní společností na uvedenou adresu v objednávce. Údaj o aktuální dostupnosti zboží (ZBOŽÍ JE / NENÍ NA SKLADĚ), který uvádíme v poznámce u jednotlivých produktů, nemusí být vlivem překrývání prodeje v kamenné a internetové prodejně v souladu s aktuální situací. Aktuální skladový stav zboží Vám potvrdíme v každém případě telefonicky, pokud zboží objednáte přímo v našem e-shopu, nebo e-mailem v případě, že zboží jen poptáte prostřednictvím našeho e-mailu.

4. ZÁRUKA - REKLAMACE

Záruční doba platí ode dne předání zboží kupujícímu nebo konečnému uživateli při prodeji. Prodávající poskytuje záruku za jakost a úplnost dodávky. Na dodávané zboží se vztahuje záruka nejméně 24 měsíců pokud není uvedeno u jednotlivých položek e-shopu jinak. Ihned po zjištění jakékoli závady na zboží, kterou chcete reklamovat, nás o tomto neprodleně informujte na naše telefony a e-maily viz. kontakty. My se k reklamaci vyjádříme co nejdříve, nejpozději do 10ti dnů. Standardní uplatnění reklamace je v místě sídla naší firmy viz. kontakty

5. ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY ZE STRANY PROVOZOVATELE

Ceny uvedené v internetovém obchodu nestronic.cz jsou včetně DPH. Dle dále uvedených podmínek může být cena navýšena o poplatek za balné a poštovné. Ceny se vztahují k vyobrazeným a popsaným produktům a nezahrnují související dekorace nebo doplňky. Ceny v internetovém obchodu mohou být měněny bez předchozího upozornění. Závaznou cenou se rozumí cena specifikovaná v automaticky generovaném nebo osobně zaslaném potvrzení objednávky.

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

V případě, že tato situace nastane, zavazujeme se Vás neprodleně kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme s Vámi na další postup (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, atp.).

6. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

V souladu se zákonem č.367/2000 Sb., máte jako spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do
14 dní od převzetí zboží, pokud jste však nepodnikatelský subjekt.
Pokud se rozhodnete pro odstoupení od smlouvy v této zákonné lhůtě, žádáme Vás o dodržení
níže uvedených podmínek:

- kontaktujte naše obchodní oddělení písemnou formou s žádostí o odstoupení od smlouvy s
uvedením čísla faktury – daňového dokladu (variabilní symbol) a data prodeje

- zboží , které jste již převzal , zašlete zpět na adresu naší provozovny a to za následujících
podmínek:

a) nesmí být použité

b) nesmí být poškozené

c) musí být kompletní ( včetně příslušenství , záručního listu, návodu atd.)

d) musí být zasláno doporučeně a pojištěné , jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu
na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku)

e) při splnění všech výše uvedených podmínek Vám budou peníze za zboží vráceny zpět
nejpozději do 20 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží a to buď složenkou nebo převodem
na Váš účet

f) pokud dojde k nesplnění některých z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat odstoupení
od kupní smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady odesílajícího zpět

Čtěte pozorně obchodní podmínky - provozovatel si vyhrazuje právo změn popisu a cen nabízeného zboží. Závazná cena je cena uvedená v potvrzení objednávky.

Kategorie
Rychlý kontakt

Kontaktní osoba: Martin Beneš
E-mail: nestronic@nestronic.cz
Telefon: +420 775 123 886

Partneři